Střípky 29. týden

Mizzium-Meddler-Magic-Origins-Art

FROM-THE-VAULT-ANGELS-Spoiler

O víkendu v San Diegu byly odhaleny 2 karty z připravovaného From the Vault: Angels, který má vyjít 21. srpna.

akroma1 akroma2

fnm-logo-color-1-

O víkendu počínaje pátkem bude ve všech hernách probíhat Launch Weekend, kdy za účast na turnaji získáte FOIL promo Mizzium Meddler. V Pátek na FNM samozřejmě budete hrát o Path to Exile. Zároveň je již legální sada Magic Origins.

CDSbdV5WEAEiWrhEN_i476w6n0s6

pptq3

25. 7. 2015 proběhne v Krupce u Teplic PPTQ 1#2015. Je to šance pro hráče modernu získat PROMO Liliana of the Veil, protože podzimní vlna PPTQ bude organizována pouze ve formátu STANDARD a nebo SEALED DECK.

rptq_promo

Odkaz na informace o akci naleznete zde:

logo

Asi největší radost způsobil decklist aktuálního vydání Clash Pack, kdy v jednom balení najdete 6x FOIL promo s alternativní ilustrací, ale také pecky jako Windswept Heath, Collected Company a Dromoka’s Command.

Samozřejmě, že jej můžtete objednat v obchodě Kal-El Store za velice příjemnou cenu.

promo_cp-650x650

scg

První velký turnaj s Magic origins na standardu si nenechte rozhodně ujít. SCG Open běží v sobotu přibližně od 16:30 na TWITCH.


A to je pro tento týden vše. Na čtenou zase ve čtvrtek 23.7.2015.  Připomínky a návrhy můžete vkládat do komentářů a nebo na email blog@kal-el.cz.

Aktuální edice a ostatní Magic: The Gathering produkty najdete za příznivé ceny v našem partnerském obchodě Kal-El Store.

2 Komentářů

  1. Flamberg

    Hezké, stručné. Jen bych hnidopišsky opravil, že se jedná o PPTQ pro první Pro Tour v roce 2016 ;-)

  2. zbysour (Autor)

    Sakrys, to mi nejak uniklo… diky za upozorneni :-) Uz opraveno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>