Střípky 34. týden

Nahiri-Sorin-Ugin-and-Eldrazi-on-Zendikar

MAG_WCQ_INT_4C_Blk_Sm_V2

Sice se opakuji, ale dovolím si drobný víkendový reminder.

Kvalifikace se mohou zúčastnit všichni hráči, kteří v minulé sezóně (2014 – 2015) získali 300 a více Planeswalker Points. Jejich stav si můžete ověřit zde: PlaneswalkerPoints.

22. srpen 2015 – Standard Constructed – MENZA ČVUT, Bílá 2571/6, Praha 6 – Dejvice – event byČerný Rytíř. Registrace od 8:30 hodin a začárek turnaje v 9:30 hodin.

Každého účastníka eventu čeká luxusní Thalia, Guardian of Thraben.

EN_PRM_WMC_Qualifier_ThaliaGuardianofThraben

T84yELGgsT_logo

Tento týden byl zveřejněn decklist nového duel decku, který vychází 29. srpna. Za zmínku stojí reprinty, jako Stirring Wildwood, Primal Command a Avenger of Zendikar, ale důležitější jsou asi karty z nadcházející edice Battle for Zendikar. Kromě nových mechanik Avaken a Ingest se vrací Landfall a tribal Ally. K dispozici je náhled všech šesti karet z BFZ. Kompletní decklist najdete ZDE.

Předobjednat si jej můžete v našem partnerském obchodě Kal-El Store.

new_cards

scg

Tento víkend se můžete podívat na přímý přenos SCG OPEN z Charlotte ve formátu MODERN. Začátek přenosu je v sobotu v 16:30 hodin, Jak jinak, než na TWITCH.TV


A to je pro tento týden vše. Na čtenou zase ve čtvrtek 27.8.2015.  Připomínky a návrhy můžete vkládat do komentářů a nebo na email blog@kal-el.cz.

Aktuální edice a ostatní Magic: The Gathering produkty najdete za příznivé ceny v našem partnerském obchodě Kal-El Store.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>