Střípky w16

cardart_4UDVrsz6H9

MTG_GPX_INT_4C_Blk_Lg

 Tento víkend se konají 2 Grand Prix a to v Krakově a v Kyoto. Pro nás asi bude nejzajímavější Krakov ve standardu, kdy po Pro Tour, ve kterém zvítězil Martin Dang z Dánska se svým Gruul Aggrem bude určitě zajímavé sledovat vývoj metagame. Prímé přenosy začnou v sobotu ve 13:00 hodin. Kanál vysílání najdete zde.

Nejhranější karty minulý týden byly Dragonlord AtarkaDragonlord Silumgar, Deathmist RaptorNarset Transcendent a Atarka’s Command.

Očekávaného spoileru na Modern Masters 2015 jsme se nedočkali. Nezbývá, než vydržet na začátek května.

scg

Aby nebylo standardu tento víkend málo, tak i SCG pokracuji v Providence se svojí Open Serií. Přenos začíná v sobotu 17:30 hodin na kanále SCG.

MTG Games Day

Pro ostatní, kteří nejedou do Polska, Japonska nebo USA mají u nás také o zábavu postaráno. V sobotu a v neděli probíhaji ve většině heren Game Day a tentokrát hlavní výhry opravdu stojí za to. Na adrese http://locator.wizards.com/ mužete najít nejbližší hernu, vzít svůj standardový balík a vyrazit za zábavou.

Pro každého účastníka turnaje je připraveno uncommon fullart promo Scaleguard Sentinels

scaleguardsentinels

Pokud ovšem postoupíte do TOP8, nemine vás Thunderbreak Regent

scaleguardsentinels

A nakonec pro nejlepšího podložka se Sarkhanem

playmat_i3xVVn6CM8

A to je pro tento vikend vše. Nezapomeňte zkontrolovat „Střípky“ v pátek 24.4.2015. Připomínky a návrhy můžete vkládat do komentářů a nebo na email blog@kal-el.cz.

Aktuální edice a ostatní Magic: The Gathering produkty najdete za příznivé ceny v našem partnerském obchodě Kal-El Store.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>