Střípky 30. týden

ARC20150216_Keyart

FROM-THE-VAULT-ANGELS-Spoiler

Opět tu máme další kousky z FTV: Angels. Tentokrát jsou to Avacyn, Angel of HopeIona, Shield of Emeria. Uvidíme, čím nás ještě Wizardi letos překvapí. Myslím, že Linvala, Keeper of Silence by byla hezká třešnička na dortu. Každopádně mezi Akromama a Avacyn jsou ještě 2 volná místa a mezi Avacyn a Ionou 3. Zkuste si zaspekulovat. Mě by se líbil Archangel of Thune.

Zatím můžete využít předprodejové slevy u nás v e-shopu.

ava_io

ftv_angels

scg

Další větší standardový turnaj začíná v sobotu 25. 7. v režii Star City Games od 16:30 hodin. Jako vzdy, přímý přenos můžete sledovat na TWITCH TV. TOP 64 decklistů z minulého týdne si můžete prohlédnout ZDE.

pptq3

Již tuto sobotu (25. 7. 2015) proběhne v Krupce u Teplic PPTQ 1#2016. Je to šance pro hráče modernu získat PROMO Liliana of the Veil, protože podzimní vlna PPTQ bude organizována pouze ve formátu STANDARD a nebo SEALED DECK.

rptq_promo

Odkaz na informace o akci naleznete zde:


A to je pro tento týden vše. Na čtenou zase ve čtvrtek 23.7.2015.  Připomínky a návrhy můžete vkládat do komentářů a nebo na email blog@kal-el.cz.

Aktuální edice a ostatní Magic: The Gathering produkty najdete za příznivé ceny v našem partnerském obchodě Kal-El Store.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>