Střípky 27. týden

cardart_promo_PathtoExile

fnm-logo-color-1-

Po celý červenec bude jako FNM promo Path to Exile s novým obrázkem. Po dlouhé době promo, o které stojí za to bojovat.

CDSbdV5WEAEiWrh

Úprava muliganu

Na Pro Tour Magic Origins proběhne test úpravy muliganového pravidla. Ve zkratce spočívá v tom, že hráč, jehož úvodní ruka je díky muliganu o 1 a vice menší může na začátku svého prvního kola provést SCRY1. Kdy a pokud vůbec vejde úprava v platnost se ještě neví.

Celý text zde:

103.4. Each player draws a number of cards equal to his or her starting hand size, which is normally seven. (Some effects can modify a player’s starting hand size.) A player who is dissatisfied with his or her initial hand may take a mulligan. First, the starting player declares whether or not he or she will take a mulligan. Then each other player in turn order does the same. Once each player has made a declaration, all players who decided to take mulligans do so at the same time. To take a mulligan, a player shuffles his or her hand back into his or her library, then draws a new hand of one fewer cards than he or she had before. If a player kept his or her hand of cards, those cards become the player’s opening hand, and that player may not take any further mulligans. This process is then repeated until no player takes a mulligan. (Note that if a player’s hand size reaches zero cards, that player must keep that hand.) Then, beginning with the starting player and proceeding in turn order, any player whose opening hand has fewer cards than his or her starting hand size may scry 1.

 MTG_GPX_INT_4C_Blk_Lg

MSA zveřejnili art promo podložky GP Prague. Jedná se o obrázek z karty Talent of Telepath.

talentofthetelepath

Kdo jestě nemá registraci, link je ZDE.

fnm-logo-color-1-

 A ještě zpět k FNM. Promo na září bude Orator of Ojutai. Takže po červencových Path to Exile a srpnových Serum Visions se vracíme k standardu. Zídka, která se vznáší a ještě umí líznout kartu by se mohla hodit.

FNM_Zari

Arena_PW_logo

K vybraným prodejcům již v těchto chvílích míří nová desková os Wizards of the Coast – Arena of the Planeswalkers. Během měsíce by měla být dostupnější v širším měřítku. Hrát budete za vybrané planeswalkery a ovládat kouzla podobně, jako při hraní Magic.

MTG_BoardGame

 

magic_board_game

 

A to je pro tento týden vše. Na čtenou zase ve čtvrtek 9.7.2015.  Připomínky a návrhy můžete vkládat do komentářů a nebo na email blog@kal-el.cz.

Aktuální edice a ostatní Magic: The Gathering produkty najdete za příznivé ceny v našem partnerském obchodě Kal-El Store.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>