Střípky 31. týden

cardart_ORI_Demonic-Pact

protour

O víkendu nás čeká Pro Tour Magic Origins ve formátu standard. Přímý přenos z Vancouveru začíná již v pátek v 18:00 hodin. Program bude následující:

Pátek: 3 kola booster draft Origins – 5 kol standard

Sobota: 3 kola booster draft Origins – 5 kol standard

Neděle: TOP8 standard – single elimination

Přímý přenos je samozřejme na TWITCH.TV.

 T84yELGgsT_logo

Včera byly zveřejněny „face cards“ balení nového dueldecku Zendikar VS Eldrazi. Podle Wizardů během Pro Tour můžeme očekávat další informace a máme se připravit na to, že budeme velice překvapeni. Já osobně tedy připraven jsem. Avenger of Zendikar a Oblivion Sower jsou hezkým začátkem. Obě karty mají alternativní ilustraci a jsou samozřejmě FOIL.

Předprodej v Kal-El Store je již zahájen.

zendikar_vs_eldrazi

avenger oblivion_sower

fnm-logo-color-1-

Tento pátek mají hráči poslední možnost zahrát si o promo Path to Exile. Určitě si FNM nenechte ujít ani příští měsíc. Serum Visions budou velkým lákadlem.

CDSbdV5WEAEiWrhtumblr_no8tm3DWi41s1q7ioo1_400

FNM promo pro říjen je také docela užitečné. Ultimate Price s alternativním obrázkem zajisté potěší každého černého mága.

EN_td6tixlmi4

A to je pro tento týden vše. Na čtenou zase ve čtvrtek 6.8.2015.  Připomínky a návrhy můžete vkládat do komentářů a nebo na email blog@kal-el.cz.

Aktuální edice a ostatní Magic: The Gathering produkty najdete za příznivé ceny v našem partnerském obchodě Kal-El Store.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>