Střípky 32. týden

serra

fnm-logo-color-1-

 Tak je to konečně tady. Serum Visions je od tohoto pátku FNM promem, tak si nenechte ujít příležitost vyhrát jednu z modernových pecek.

tumblr_no8tm3DWi41s1q7ioo1_400

FROM-THE-VAULT-ANGELS-Spoiler

Další spoilovanou kartou je samozřejmě jak jinak než Serra Angel. Přesto, že jsou hlasy, které se staví k této kartě odmítavě, je to bytost, která do tohoto setu rozhodně patří díky své historii. Obrázek je z původní oversized verze.

serra

MAG_WCQ_INT_4C_Blk_Sm_V2

Kvalifikace se mohou zúčastnit všichni hráči, kteří v minulé sezóně (2014 – 2015) získali 300 a více Planeswalker Points. Jejich stav si můžete ověřit zde: PlaneswalkerPoints.

22. srpen 2015 – Standard Constructed – MENZA ČVUT, Bílá 2571/6, Praha 6 – Dejvice – event by Černý Rytíř. Registrace od 8:30 hodin a začárek turnaje v 9:30 hodin.

6. září 2015 – Modern Constructed – Centrum pohybové medicíny, Pyšelská 4, 149 00 Praha – event by Najáda

20. září 2015 – Standard Constructed – Faval, Křížkovského 22,603 00 Brno – event by Rishada

Každého účastníka eventu čeká luxusní Thalia, Guardian of Thraben.

EN_PRM_WMC_Qualifier_ThaliaGuardianofThraben

MTG Games Day

V sobotu a v něděli proběhne ve většině heren Game Day. Formátem je tradiční Standard. Promo kartou pro všechny hráče jsou Conclave Naturalists a pro TOP 4/8 FOIL Languish. Ten nejlepší si navíc odnese podložku pro šampióny.

conclave languish

podlozka

scg

Po sérii standardů nás čeká legacy turnaj ve Washingtonu. Začátek přímého přenosu je již tradičně v sobotu v 16:30 hodin na TWITCH.TV

MTG_GPX_INT_4C_Blk_Lg

A ještě třešnička na závěr. Příští rok se můžeme opět těšit na Grand Prix v Praze. Tentokrát formát LEGACY a to 11. – 12. června 2016.


A to je pro tento týden vše. Na čtenou zase ve čtvrtek 13.8.2015.  Připomínky a návrhy můžete vkládat do komentářů a nebo na email blog@kal-el.cz.

Aktuální edice a ostatní Magic: The Gathering produkty najdete za příznivé ceny v našem partnerském obchodě Kal-El Store.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>